Premiera The Great Whale Road 30 marca, nowy zwiastun

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: 17.03.2017 14:13

The Great Whale Road nie udało się wydać w idy marcowe, lecz poślizg jest nieznaczny. Debiutancka gra Sunburned Games, dotychczas dostępna na Steamie z Wczesnym Dostępem, ukaże się w wersji kompletnej 30 marca, a informacji tej towarzyszy nowy zwiastun.

Stworzona przez hiszpańskie studio gra łączy w sobie cechy RPG-a i karcianki. W premierowej edycji The Great Whale Road otrzymamy możliwość rozegrania pełnej kampanii Duńczyków z osady Úlfarrsted, która została wzbogacona o nowe zadania poboczne, opcje zarządzania zasobami oraz elementy systemu walki.

To bynajmniej nie koniec. W kolejnych dwóch miesiącach Sunburned Games wyda dwie duże, darmowe aktualizacje, które wprowadzą do gry zupełnie nowe kampanie: Franków oraz Fryzyjczyków. Oba wątki fabularne są już w zaawansowanym stadium tworzenia, lecz wymagają jeszcze wielu szlifów - stąd decyzja, by wydać je w późniejszym terminie.

30 marca The Great Whale Road pojawi się w pełnej wersji nie tylko na Steamie, ale również w Windows Store. Zanim jednak to nastąpi, koniecznie zapoznajcie się z najnowszym zwiastunem gry, który prezentujemy poniżej.


King's Quest 7+8 - kupuj bez DRM na GOG.com!