Koniec kampanii Ash of Gods na Kickstarterze

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: 25.06.2017 17:22

Crowdfundingowa zbiórka na rzecz Ash of Gods dobiegła końca. Twórcom gry udało się w pełni zrealizować podstawowy cel kampanii, a takze dwa cele dodatkowe.

Producenci z Aurum Dust poprosili fanów o wsparcie rzędu 80 tys. dolarów. W ostatecznym rozrachunku 1756 osób przelało na konto rosyjskiego studia łączną kwotę 87031 dolarów. To oznacza, że Ash of Gods zostanie ukończone niemal bez żadnych cięć fabularnych - na znaczeniu utraci jedynie wątek fabularny głównego adwersarza, Lo Phenga. Ash of Gods zostanie za to rozbudowane o 50 dodatkowych zadań pobocznych oraz nowy utwór muzyczny odgrywany w czasie bitew, kórego autorem będzie Adam Skorupa.

W chwili obecnej deweloperzy planują wziąć krótki urlop, po czym produkcja Ash of Gods wróci na właściwe tory. Kolejnych informacji na temat produkcji gry oraz dostawy nagród obiecanych w czasie kampanii należy spodziewać się w nadchodzących tygodniach.

Szczegółowe informacje na temat zakończenia kampanii na Kickstarterze oraz najbliższych planów studia Aurum Dust znajdziecie tutaj.