Path of Fire - nowy dodatek do Guild Wars 2 - oficjalnie zapowiedziany!

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:

ArenaNet i NCSoft zapowiedziały właśnie zupełnie nowy dodatek do Guild Wars 2 pt. Path of Fire. Co więcej, w nowe rozszerzenie popularnego MMORPG-a zagramy już we wrześniu!

Path of Fire to sentymentalna podróż dla wszystkich miłośników Guild Wars. Nowy dodatek zabierze nas na Krzyształową Pustynię oraz do północnych rubieży Elony, gdzie rozgrywała się akcja pierwszej części sagi i dodatku Guild Wars: Nightfall. Od tamtych wydarzeń minęło jednak 250 lat, a delikatna równowaga magii na pustynii jest zagrożona. Wszystko za sprawą Balthasara, ludzkiego boga ognia i wojna, który wraz ze swoją armią wyrusza tropić Pradawne Smoki. Nam natomiast przypadnie rola obrońców równowagi, jaka wciąż panuje na pustyni.

Nowy dodatek nie tylko rozwinie główny wątek fabularny, ale zapewni również szereg innych atrakcji. Najważniejszą z nich jest chyba wprowadzenia do Guild Wars 2 wierzchowców. Rozmaite istoty nie tylko przyspieszą podróż po Tyrii i Elonie, ale również okażą się cennym wsparciem w rozwiązywaniu zagadek i innych problemów. W Path of Fire pojawią się również elitarne specjalizacje, które zapewnią nowy wymiar personalizacji rozwiniętych do maksimum postaci.

Oficjalna premiera Guild Wars 2: Path of Fire odbędzie się 22 września. Grę można zamówić już teraz w przedsprzedaży na oficjalnej stronie gry. Dostępne są trzy warianty: edycja standardowa (29,99 €), deluxe (54,99 €) oraz ultimate (79,99 €). Zanim jednak dokonacie zakupu, koniecznie zapoznajcie się z pierwszym zwiastunem rozszerzenia. Prezentujemy go poniżej.

Więcej informacji na temat Path of Fire uzyskacie na jego oficjalnej stronie.