Premiera Śródziemia: Cienia wojny już dzisiaj! Nowy zwiastun dostępny

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: 10.10.2017 23:02

Po wielu miesiącach oczekiwania i podkręcania hype’a w końcu nadszedł dzień, w którym Śródziemie: Cień wojny zawitało na półki sklepowe na całym świecie. Monolith i Warner Bros. postanowiły uczcić to nowym, premierowym zwiastunem.

Przypomnijmy, że…

Śródziemie: Cień Wojny kontynuuje historię znaną z Cienia Mordoru, umiejscowiona między wydarzeniami z Hobbita i Władcy Pierścieni. Gra oferuje jeszcze bogatszy i bardziej rozległy świat, pełen złoczyńców i bohaterów, dobrze znanych miejsc, a także unikalnych bohaterów niezależnych i przeciwników, z którymi przyjdzie mu się zmierzyć.

W Śródziemie: Cień Wojny gracze staną do walki z jeszcze potężniejszymi przeciwnikami, w tym z władcą Mordoru – Sauronem i jego Upiorami Pierścienia. Rozszerzony system Nemezis sprawi, że świat nabierze jeszcze większej wiarygodności – teraz dynamiczne zmiany obejmują cały świat, a otoczenie i postacie kształtowane są w pełni przez decyzje i działania gracza. W konsekwencji każdy świat gry będzie unikalny.

System Nemezis oferował proceduralnie generowanych przeciwników, którzy pamiętali każde spotkanie z graczem i mieli zróżnicowane, unikalne osobowości, silne strony i słabości. Śródziemie: Cień Wojny idzie krok dalej, wprowadzając Zwolenników, dostarczających nowych opowieści i spotkań. Co więcej, wprowadzone zostały Fortece Nemezis, pozwalających wykorzystywać różne strategie podporządkowania sobie poznanego świata gry.

Śródziemie: Cień wojny zostało wydane na polskim rynku nakładem Cenaga Polska. Zanim jednak dokonacie zakupu, koniecznie zapoznajcie się ze wspomnianym we wstepie zwiastunem. Obejrzycie go poniżej.

A jeśli zdecydujecie się zagrać, koniecznie podzielcie się z nami swoimi wrażeniami!