E3 2018: The Elder Scrolls: Blades rusza na podbój rynku mobilnego! - News | Gry PC.EnklawaNetwork.pl

E3 2018: The Elder Scrolls: Blades rusza na podbój rynku mobilnego!

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: 11.06.2018 23:39

Planując swoją ekspansję, Bethesda coraz śmielej myśli o rynku mobilnym. Kolejnym krokiem w celu jego podbicia ma być The Elder Scrolls: Blades, które pozwoli zabrać tamrielskie przygody dokądkolwiek pójdziesz.

Po samym tytule nietrudno się domyślić, że oś fabularna nowej gry Bethesdy skupi się wokół organizacji Ostrzy - najlepszych szpiegów Cesarstwa. Słowem wstępu:

W The Elder Scrolls: Blades jesteś członkiem starożytnego zakonu Ostrzy. Po wygnaniu, szukasz schronienia w odległym rodzinnym mieście, ale okazuje się, że zostało ono zrujnowane. Teraz to ty musisz odbudować miasto i przywrócić mu dawną chwałę.

Pomimo tego, że Blades jest przeznaczona na rynek mobilny, nie zabraknie w niej przepięknie renderowanego otoczenie z grafiką w jakości konsolowej, potężnej magii, mnóstwa wyposażenia do zebrania, umiejętności, które można rozwijać, i - rzecz jasna - walk w czasie rzeczywistym! Te ostatnie są rozstrzygane na ekranie dotykowym. Zamachy mieczem, parowanie ciosów przeciwnika, czy ciskanie we wrogów ognistymi kulami - wszystko to wymaga zaledwie kilku ruchów palcami.

Odbudowywane miasto można personalizować na wiele różnych sposobów. W Blade nie zabraknie również trybu PvP - na specjalnie przygotowanej arenie każdy gracz będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności bitewne, walcząc z innymi agentami Ostrzy. Kolejną atrakcją jest tryb Otchłani, który oferuje typową rozgrywkę rogue-like. Każdy kolejny poziom nieskończonego lochu to wspaniałe łupy i... coraz potężniejsi wrogowie.

The Elder Scrolls: Blades zostanie udostępnione w formacie free-to-play na urządzenia iOS i Android jesienią 2018 r. Niemniej każdy, kto między 10 a 15 czerwca zarejestruje się na stronie PlayBlades.com, otrzymasz szansę przetestowania gry przed jej publiczną premiera.


Phantom Doctrine - kupuj bez DRM na GOG.com!