Encased ufundowane na Kickstarterze, pełna lista dodatkowych celów ujawniona

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:

Dobre wieści dla wszystkich fanów post-apokaliptycznych, izometrycznych RPG-ów. Encased, najnowszy przedstawiciel gier z tego gatunku, został właśnie pomyślnie ufundowany na Kickstarterze - a to wcale nie koniec zbiórki!

Do zakończenia crowdfundingowej kampanii pozostało jeszcze 5 dni, dlatego by pozyskać możliwie jak najwięcej środków, deweloperzy z Dark Crystal Games ujawnili pełną listę dodatkowych celów zbiórki. Jak wiadomo ze wcześniejszych aktualizacji, pierwszymi “dodatkami”, jakie mogą pojawić się w Encased, są specjalne wydarzenie w starej fortecy ($105 tys.), dodatkowa zawartość fabularna po zakończenia głównego wątku gry ($110 tys.) oraz mobilna baza gracza ($120 tys.). Teraz Rosjanie dodali sześć nowych celów!

Otóż jeśli w ostatnich dniach zbiórka nabierze odpowiedniej prędkości, w Encased mogą pojawić się samochody i motocykle, które przyspiesza poruszanie się po pustkowiach wewnątrz the Dome, a dodatkowo będzie je można ulepszać i stworzyć tym samym pojazdy opancerzone ($130 tys.); nowa, niezwykła misją, w której nagrodą jest... 1 moneta ($130 001); osobisty dron-asystent, który będzie komentował poczynania gracza, doradzał mu, a niekiedy nawet brał udział w walce ($135 tys.), post-apokaliptyczna arena gladiatorów z dodatkowym wątkiem fabularnym, który umożliwi m.in. spiski, ustawianie wyników walk i wiele więcej ($145 tys.); wsparcie dla moddingu w postaci wydania dedykowanego Encased zestawu narzędzi ($160 tys.); “ugłosowienie” narratora poprzez dodanie voiceovera (210 tys.).

Jak zatem widać, dodatkowe cele Dark Crystal Games są całkiem ambitne. Wątpliwe, żeby w ciągu kilku ostatnich dni kampanii udało się zrealizować wszystkie, ale... dlaczego nie spróbować?

Szczegółowe informacje na temat każdego z dodatkowych celów zbiórki znajdziecie tutaj. Dodajmy, że w chwili obecnej na Kickstarterowym koncie Encased znajduje się nieco ponad 101 tys. dolarów.