Wszystko albo nic - ostatni epizod czwartego sezonu Living World w Guild Wars 2 już dostępny

Na serwerach Guild Wars 2 zagościła już nowa aktualizacja, która wieńczy czwarty sezon Living World. Pora na ostateczną, epicką walkę, w której naprzeciw obrońców Tyrii stanie Prastary Kryształowy Smok Kralkatorrik.

Ostatni epizod, który zatytułowano All or Nothing, wprowadza do Guild Wars 2 mnóstwo nowej zawartości. Wystarczy nadmienić choćby nowy fraktal, Siren's Reef, w której gracze spróbują zdjąć z wyspy klątwę, jednocześnie będąc otoczony przez widma piratów, czy nową mapę Thunderhead Peaks, pozwalającą powrócić nam do starej, znanej z Guild Wars krasnoludzkiej fortecy. Do tego wszystkiego należy doliczyć nowe zestawy broni, pancerzy i wiele więcej. Premierowy zwiastun możecie obejrzeć poniżej.

Warto zauważyć, że All or Nothing nie tylko wieńczy wątek fabularny czwartego sezonu Living World, ale również inicjuje zupełnie nową serię wydarzeń, które będziemy śledzić w kolejnych aktualizacjach Guild Wars 2. Nie zamierzamy jednak zdradzać szczegółów - przekonajcie się sami!

Pamiętajcie, że ostatni epizod Living World jest dostępny jedynie dla posiadaczy Guild Wars 2: Path of Fire. Kto nie zakupił jeszcze najnowszego dodatku do gry ArenaNet, może to nadrobić w oficjalnym sklepie gry.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: