Endless Legend: Symbioza już dostępny!

Nie tylko fani Endless Space 2 mogą dziś cieszyć się z nowego dodatku. Endless Legend, kolejny flagowy tytuł Amplitude Studios, również został rozszerzony o nowe DLC, które nosi tytuł Symbioza.

Za jego sprawą w świecie Aurigi pojawia się nowa rasa - Mikara. Tytułem wstępu:

Ta starożytna cywilizacja prawdziwych wojowników wywodzi się od organizmów jednokomórkowych, które rozwinęły się na drodze ewolucji i asymilacji. Ich jedynym celem jest przywrócenie Auridze równowagi.

Mikara pochodzą z wyjątkowego miasta-trzonu i zasilają swoją gospodarkę, tworząc przerosty w interesujących ich miejscach. Choć nie mogą osiedlać się na nowych terenach, są jednak w stanie zamieniać podbite miasta w miasta widma i pozyskiwać z nich dodatkowe zasoby. Po kilku turach symbioza z podbitym miastem zapewnia im specjalne bonusy...

Dodatek wzbogaca też Endless Legend o nowe, potężne, neutralne jednostki - Urkan.

Urkany to olbrzymie bestie, które pojawiają się w losowych miejscach mapy i przejmują kontrolę nad neutralnym terenem. Aby oswoić takie stworzenie, imperia będą musiały je przekupić lub pokonać w bitwie, do której staną także sługi Urkana. Oswojenie Urkana odblokowuje zestaw wyjątkowych umiejętności pasujących zarówno do defensywnego, jak i agresywnego stylu gry.

Endless Legend: Symbioza jest już dostępne na Steamie w obniżonej cenie 46,79 zł.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: