Starpoint Gemini 3: więcej informacji o bohaterach

Seria Starpoint Gemini nigdy do tej pory nie kładła zbyt dużego nacisku na bohaterów niezależnych. W trzeciej części gry ulegnie to zmianie, dlatego deweloperzy z Little Green Men Games postanowili powiedzieć nieco więcej na ten temat.

W swoim najnowszym dzienniku deweloperskim twórcy Starpoint Gemini 3 opisali m.in. wyzwania, z jakimi musieli się zmierzyć, modyfikując swój silnik pod kątem właśnie takich nowości jak bohaterowie niezależni.

Sporo miejsca poświęcono również obcym, których obecność będzie po raz pierwszy naprawdę mocno widoczna. W dotychczasowych produkcjach chorwackiego studia nieludzie pojawiali się jedynie epizodycznie przy okazji różnych konfrontacji. W Starpoint Gemini 3 obcych zobaczymy nie tylko w przestrzeni kosmicznej należącej do gatunku ludzkiego, ale również będziemy mogli odwiedzić ich macierzyste planety i zobaczyć, jak żyją na co dzień.

Zaintrygowani? W takim razie zachęcam do zapoznania się ze wspomnianym dziennikiem deweloperskim, w którym zamieszczono również pierwsze wizualizacje obcych ras. Wszystko to znajdziecie pod niniejszym adresem.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: