Hearthstone: nowy dodatek Wybawcy Uldum oficjalnie zapowiedziany

Liga Z.Ł.A. poczyna sobie w Azerothcie coraz śmielej, dlatego ich knowaniom należy w końcu położyć kres. Taki cel otrzymają gracze w kolejnym dodatku do Hearthstone'a, który zatytułowano Wybawcy Uldum.

Teraz gdy magiczne miasto Dalaran znalazło się w żelaznym uścisku Arcyzłoczyńcy Rafaama i jego grupy niegodziwców, cała piątka udała się na południe do Uldum. Ta pustynna kraina słynie z ukrytych skarbów, plag i mumii, a teraz – na skutek przybycia Ligi Z.Ł.A. – także nadciągającej ZAGŁADY!

Choć ich ostateczny cel nadal owiany jest tajemnicą, wiemy, że zabrali się za realizację kolejnej części planu. Gdyby tylko znalazła się barwna grupa łowców skarbów, na tyle odważnych, by powstrzymać tych parszywych niegodziwców…

Wybawcy Uldum to kolejny rozdział historii obejmującej rozszerzenia debiutujące w Roku Smoka. W dodatku tym gracze sięgną po 135 kart, jak również nowe funkcje oraz zaskakujące mechaniki jak Odrodzenia i Plagi.

Wybawcy Uldum zawitają do Hearthstone'owych stołów 6 sierpnia. Nowe pakiety kart można już zamawiać w przedsprzedaży w sklepie Battle.Net.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: