Hearthstone: Festiwal Z.Ł.O.gnia rozpoczęty!

Liga Z.Ł.A. rozbiła się na Czarnej Górze. Skutek? Rozpoczęcie Festiwalu Z.Ł.O.gnia, którym gracze Hearthstone: Heroes of Warcraft mogą się cieszyć aż do końca miesiąca!

Główną atrakcją Festiwalu Z.Ł.O.gnia są nowe Karczemne Bójki. W najbliższym czasie na miłośników Warcraftowej karcianki czekają jeszcze dwie nowe potyczki:

Zderzenie z Czarną Górą, tydzień 2 (17-24 lipca): W tym tygodniu podczas walki z bossami Czarnej Góry wcielisz się w prawdziwego Arcyzłoczyńcę! Pokonaj 4 bossów, aby zdobyć pakiety kart z Wybawców Uldum. Za pokonanie 8 bossów w Twoje ręce powędruje złota karta Intryga Rafaama.

Pojedynek płomieni (24-31 lipca): Nowa Karczemna bójka gracz vs. gracz, w której tylko najlepsze talie dotrą na sam szczyt góry. Uczestnicy otrzymają losową talię. Jeśli przegrają, w kolejnym meczu otrzymają talię, którą zostali pokonani. Za pierwszą wygraną bójkę gracz otrzyma jeden pakiet kart z Wybawców Uldum.

Ponadto na graczy czeka inne wielkie wyzwanie: pokonanie 25 mln bossów! Wraz z postępami w tym zadaniu, Blizzard będzie ujawniał kolejne karty z dodatku Wybawcy Uldum.

  • 25%: ujawnienie kart, cz. 1
  • 50%: ujawnienie kart, cz. 2
  • 75%: ujawnienie kart, cz. 3
  • 100%: ujawnienie legendarnych kart

Festiwal Z.Ł.O.gnia potrwa do 31 lipca, a dokładnie do godz, 19:00 czasu polskiego. Szczegółowe informacje na temat tego wydarzenia znajdziecie na oficjalnej stronie Hearthstone'a.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: