Crossout: piłkarskie mistrzostwa i ułatwienia dla nowych graczy w aktualizacji Wasteland Cup!

Lato sprzyja piłkarskim emocjom nawet na... post-apokaliptycznych pustkowiach. Przynajmniej na tych, które możemy odwiedzic w grze Crossout, a wszystko za sprawą najnowszej aktualizacji Wasteland Cup.

Jak informuję Targem Games i Gaijin Entertainment, nowy dodatek wprowadza samochodowe mistrzostwa w piłce nożnej. Czas wyposażyć pojazd w wuwuzele i przystroić je tematycznymi naklejkami! Twórcy przedstawiają także nową mapę PvP – Krater, oraz liczne usprawnienia, które sprawią, że nowym graczom łatwiej będzie się odnaleźć w świecie Crossout.

Gracze biorący udział w Steel Championship zostaną wyposażeni w specjalne pojazdy uzbrojone w działa harpunnicze. Służą one do łapania ogromnej, stalowej piłki, a następnie ciągnięcia jej za sobą w kierunku bramki przeciwnej drużyny. Mecze rozgrywane są w trybie 3-na-3, a zawodnicy nie mogą nawzajem niszczyć swoich pojazdów. Pozwoli to w pełni skupić się na strzelaniu goli. Każde zwycięstwo jest punktowane w specjalnym rankingu. Im wyższa pozycja, tym większe szanse na dodatkowe nagrody.

Przez cały czas trwania Steel Championship w sklepie Crossout można nabyć zestaw Third Time, który zawiera opancerzony pojazd Fan Van i unikatowe dekoracje w piłkarskim stylu. Wydarzenie potrwa do 14 sierpnia.

Najnowsza aktualizacja wprowadza także mapę Crater. Została ona nazwana tak, gdyż w jej centrum znajduje się gigantyczny krater powstały w wyniku katastrofy kosmicznego wahadłowca. Mapa ta jest wielką, otwartą areną walki. Oznacza to doskonałą widoczność z praktycznie każdej pozycji. Wasteland Cup to także pewne zmiany na mapach Broken Arrow, Ship Graveyard, El Diablo Gorge i Lost Coast.

Twórcy gry zaimplementowali do Crossout także usprawnienia, które pomogą nowym graczom. Wcześniej zyskają oni dostęp do lekkiej kabiny Sprinter. Oprócz tego zwiększona została maksymalna ilość części, w którą może być wyposażony pojazd. Pozwoli to na większą swobodę w tworzeniu pierwszej opancerzonej maszyny. Z kolei nowe, początkowe questy mają na celu lepsze zapoznanie się z mechaniką gry, a także pozwolą poznać elementy rozgrywki, które są istotne do późniejszych sukcesów podczas pojedynków w Crossout.

Szczegółowe informacje na temat Wasteland Cup znajdziecie na oficjalnej stronie gry Crossout.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: