Twórcy gry Crossout pobudzają kreatywność graczy w nowej aktualizacji

Na serwerach gry Crossout pojawiła się właśnie aktualizacja 0.10.80. Wśród nowości można znaleźć kolejnego Jeźdźca Apokalipsy, nową mapę PvP inspirowaną fabryką chemikaliów oraz konkurs dla Inżynierów polegający na projektowaniu maszyn!

Wspomniana mapa zlokalizowana jest w starym kompleksie przemysłowym, pełnym opuszczonych i zakurzonych budynków, zardzewiałych rurociągów oraz zbiorników po brzegi wypełnionych niebezpiecznymi substancjami. Kluczowe dla zwycięstwa może być prowadzenie swojego pojazdu od osłony do osłony i przejęcie kontrolę nad trzema kluczowymi punktami: stacją kolejową, epicentrum eksplozji i warsztatem, w którym produkowano chemikalia.

Czwarty i ostatni pancerny samochód Jeźdźców Apokalipsy należy do Mariny Pokrowskiej, lepiej znanej jako Pestilence. Była ona niegdyś lekarzem próbującym walczyć z plagą, która wybijała jedno miasto po drugim. Gdy skończyły się lekarstwa, zostało jej tylko jedno rozwiązanie – ogień.Zestaw „Horsemen of Apocalypse: Pestilence” będzie dostępny do nabycia od 12 września do 14 listopada. Składa się on z opancerzonego pojazdu Pestilence, który wyposażono w miotacz ognia Remedy, garażu, przedmiotów kosmetycznych oraz portretu Mariny.

Najnowsza aktualizacja to także Clash of Engineers (Starcie Inżynierów) - konkurs, którego celem jest projektowanie pojazdów do gry Crossout. Aktualnie gracze próbują odgadnąć, jak mógłby wyglądać Piąty Jeździec Apokalipsy. Zawody nie wymagają oddania nawet jednego strzału, a zwycięzca zostanie wyłoniony w głosowaniu społeczności.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: