BattleTech: dodatek Heavy Metal już dostępny

Harebrained Schemes wypuściło trzeci i prawdopodobnie ostatni dodatek do BattleTecha. Rozszerzenie, które nosi tytuł Heavy Metal, wprowadza do rozgrywki mnóstwo nowości.

Przede wszystkim do świata BattleTecha zawitało właśnie osiem nowych mechów, w tym siedem klasycznych konstrukcji wprost z oryginalnej gry planszowej oraz lśniący nowością, absolutny debiutant zaprojektowany specjalnie na zamówienie twórców tego rozszerzenia. Ponadto wdrożono osiem śmiercionośnych systemów uzbrojenia, które przydadzą się w szerzeniu destrukcji o niewyobrażalnych do tej pory proporcjach. Nie sposób nie wspomnieć też o nowej minikampanii z punktami zapalnymi, w której biorą udział dwie legendarne postaci należące do słynnej drużyny najemników Wolf's Dragoons oraz trzeci, “nieożywiony” bohater - wrak statku transportowego z tajemniczym ładunkiem.

BattleTech: Heavy Metal można już nabyć na Steamie lub GOG w cenie 71,99 zł. Osoby, które posiadają BattleTech Season Pass, otrzymają ten dodatek za darmo. Warto przy tym przypomnieć, że jest to ostatnie DLC wchodzące w skład tej paczki.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: