Ścieżka dźwiękowa z The Surge 2 już dostępna

Komu niestraszne ciężkie, syntetyczne brzmienia rodem z ponurej przyszłości, tego z pewnością ucieszy dzisiejsza wiadomość. Otóż ścieżka dźwiękowa z gry The Surge 2 jest już dostępna w sprzedaży!

Najnowsza produkcja niemieckiego studia Deck 13 jest action RPG-iem umiejscowionym w nieodległej przyszłości, w której rozwój technologiczny, zmiany społeczne i oddziaływanie na środowisko doprowadziły ludzką cywilizację na skraj przepaści. Klimat tego miejsca znakomicie oddaje ścieżka dźwiękowa, którą skomponowali Helge Borgarts i Thomas Stanger (BowsToHymns).

Wśród 31 zawartych na niej utworów można znaleźć również motyw przewodni autorstwa Markusa Schmidta oraz nagrania takich artystów jak Stumfol i Talla 2XLC. Album wzbogacono również o najnowsze utwory, które zostały skomponowane na potrzeby dodatku Kraken.

Kompletny soundtrack The Surge 2 jest dostępny do zakupu lub streamowania ze Spotify. Przed podjęciem decyzji o zakupie warto przesłuchać sobie trzy darmowe utwory, które opublikowano na platformie Soundcloud.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: