Black Book: więcej informacji o Duraku

Jednym z nowych celów Kickstarterowej kampanii Black Book jest dodanie karcianej mini-gry zwanej Durakiem. Czym ona jest? Producenci ze studia Morteshka postanowilio wyjaśnić to w jednym ze swoich najnowszych dzienników deweloperskich.

Durak, ros. głupiec, to jedna z najpopularniejszych gier karcianych w Rosji. Kiedyś stanowiła rozrywkę prostych ludzi, jednak po Rewolucji Październikowej znacząco zyskała na popularności. Co ciekawe, sednem gry nie jest to, by wygrać, lecz by zmusić jednego z graczy do porażki, tym samym mianując go tytułowym głupcem.

Więcej informacji o Duraku znajdziecie w niniejszym artykule. Aby jednak ta gra karciana została zaimplementowana w Black Book, projekt Morteshki musi uzbierać na Kickstarterze co najmniej 150 tys. dolarów.

W chwili obecnej, na tydzień przed zakończeniem zbiórki, na koncie Black Book znajduje się prawie 115 tys. dolarów. Istnieją zatem szanse, że durak jednak zawita do produkcji rosyjskiego studia. Aby zwiększyć szanse na to, deweloper obniżył cenę dwóch specjalnych nagród: stworzenie własnego wydarzenia w grze można teraz kupić za 800 dolarów, natomiast zaprojektowanie własnego zadania pobocznego wyceniono na 1500 dolarów. Dużo, jednak jeśli ktoś chciałby odcisnąć w Black Book naprawdę trwały ślad, to trudno o lepszą okazję.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.