Power, drugi epizod Guild Wars 2: The Icebrood Saga - Champions, już dostępny!

Guild Wars 2: The Icebrood Saga - Champions wkracza w decydującą fazę. Power, drugi epizod wielkiego finału opowieści, od kilku godzin jest już na serwerach gry.

Tytułem wprowadzenia:

 

Zdesperowane wołanie o pomoc z fortecy Ebonhawke potwierdza, że zagrożenie wyewoluowanym niszczycielem jest coraz większe. Niełatwy sojusz z Jormagiem oraz ich czempionem, Rylandem Steelcatcherem, zapewnił wam przewagę - przynajmniej na razie. Jednakże dopóki nie poznacie wszystkich kart lodowego smoka, nie jesteście w stanie wyliczyć ceny, jaką trzeba będzie zapłacić.

Power to jednak nie tylko kolejny rozdział fabuły The Icebrood Saga, ale również nowe wydarzenie z cyklu global faction mobilization, nowa frakcja sprzymierzona oraz nowe misje dragon response. Szczegółowe informacje na temat najświeższej aktualizacji Guild Wars 2 znajdziecie na oficjalnym forum gry.

To oczywiście nie koniec, bowiem historia będzie kontynuowana w trzecim epizodzie pt. Balance. Dokładna data jego premiery nie jest na razie znana, lecz spekuluje się, że nowy rozdział The Icebrood Saga - Champions zostanie wydany na przełomie marca i kwietnia.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.