Aiko's Choice, samodzielny dodatek do Shadow Tactics: Blades of Shogun, zapowiedziany na końcówkę 2021 r.

Od premiery Shadow Tactics: Blades of Shogun mineły niedawno cztery lata i mogło się wydawać, że projekt ten został już definitywnie zamknięty. Nic bardziej mylnego, o czym przekonamy się już pod koniec bieżącego roku.

Mimimi Games i Daedalic Entertainment zapowiedziały bowiem samodzielny dodatek, który nosi tytuł Aiko's Choice. Pozwoli on ponownie odwiedzić Japonię ery Edo i wcielić się w rolę znakomitej kunoichi Aiko - mistrzyni kamuflażu, która potrafi odwracać uwagę przeciwników przebrana za gejszę. Choć Aiko była pewna, że porzuciła swe dawne życie, z cienia wyłania się nowy przeciwnik mający silny związek z jej przeszłością. Wraz ze śmiertelnie niebezpiecznymi przyjaciółmi Aiko wyrusza, by zapolować na duchy swojej przeszłości...

 

Rozszerzenie obejmuje trzy pełnoprawne misje główne osadzone w zupełnie nowych miejscach, a także trzy krótsze zadania będące formą przerywników. Podobnie jak w podstawowej części Shadow Tactics: Blades of Shogun gracz przejmie kontrolę nad drużyną śmiertelnie niebezpiecznych zabójców, by z pomocą sprytu, pułapek czy trucizny przeniknąć do baz wroga i ukończyć każdą z wymagających misji.

Premierę Shadow Tactics: Blades of Shogun - Aiko's Choice zaplanowano na ostatni kwartał 2021 r., jednak już teraz można dodać tę grę do swojej Steamowej listy życzeń.

I co wy na to?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.