Alaloth: poznajcie Estilressa Szalonego

Choć Alaloth: Champions of the Four Kingdoms jest typowym action RPG-iem, to nie brakuje w nim miejsca na łączenie sił z różnymi herosami lub wagabundami. Jednym z potencjalnych towarzyszy jest krasnolud Estilress Szalony.

Sylwetkę wojownika przedstawiono w najnowszym dzienniku deweloperskim gry. Oto fragment biogramu tej postaci:

 

Estilress, który urodził się w pobliżu powierzchni, co jest dość niezwykłą rzeczą wśród krasnoludów, od zawsze był uznawany za kogoś bardzo osobliwego, a to przez wzgląd na jego miłość do otwartej przestrzeni oraz wprowadzenie do swojego stylu walki technik przynależnych do innych kultur. Od najmłodszych lat Estilress wędrował po całym kontynencie, lecz nigdzie nie czuł się na tyle dobrze, by pozostać w jednym miejscu na dłużej. Podczas swych wędrówek zebrał wiele opowieści, którymi chętnie dzieli się po powrocie do domu. Z powodu tak wielu ekstremalnych i egzotycznych przygód, jakie przeżył, krasnoludy nazywają go "Estilressem Szalonym", lecz nadal uwielbiają słuchać jego historii, gdy po raz kolejny wraca ze swych podróży.

Więcej informacji o Estilressie znajdziecie w niniejszym artykule.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.