The Soul Keeper, drugi epizod dodatku Neverwinter: Sharandar, już dostępny!

Nad Sharandarem jawi się kolejne zagrożenie i tylko gracze Neverwinter mogą  uratować tę baśniową krainę przed niechybną zgubą. Okazja, by to zrobić, nadarzy się w wydanym właśnie drugim epizodzie dodatku, który nosi tytuł The Soul Keeper.

Najnowsza odsłona trzyczęściowego rozszerzenia kontynuuje wątek fabularny rozpoczęty w The Iron Tooth.

 

Plaga oddaliła się od nowego Sharandaru, jednak kolejna mroczna chmura opadła na las i wślizgnęła się do Uzdrowionego Gaju (oryg. Mended Grove). Od dawna ciche groby otworzyły się jeden po drugim, a dawno zmarłe elfy Eladrin powstały jako nieumarli. Do tych ożywniołych zwłok dołączyły elfy Iliyanbruen, które zostały splugawione przez Nocną Wiedźmę znaną jako Mathilda Złodziejka Dusz, prastarą demoniczną istotę wysysającą życie z wszystkiego co żyje. Tylko połączenie sił z elfami z Nowego Sharandaru może przyczynić się do pokonania kradnącej dusze Nocnej Wiedźmy i usunięcia nieumarłych z Uzdrowioengo Gaju.

The Soul Keeper to jednak nie tylko nowa kampania fabularna, ale również nowe lokacje do zwiedzenia i spenetrowania (w tym Uzdrowiony Gaj i kryjówka Nocnej Wiedźmy), szereg nowych heroicznych wyzwań, ale i wspaniałe łupy.

Więcej informacji o drugim epizodzie Neverwinter: Sharandar znajdziecie na oficjalnej stronie gry. Warto dodać, że trzecia i zarazem finałowa część dodatku, The Odious Court, na razie nie posiada oficjalnej daty premiery, lecz ta powinna zostać ujawniona "wkrótce".


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.