Guild Wars 2: finałowa odsłona The Icebrood Saga już dostępna!

Tyria znów staje na krawędzi zagłady. Jej losy rozstrzygną się w Judgement, najnowszym epizodzie sezonowej historii The Icebrood Saga - Champions, który właśnie pojawił się na serwerach Guild Wars 2.

Oto krótkie wprowadzenie do finałowej rozgrywki:

 

Przeznaczenie Brahama Eirssona staje się jasna. Kiedy jego strzała przebiła kieł Jormaga, wział na siebie odpowiedzialność za zemstę jego ludu na smokach. Stał się bohaterem godnym proroctwa - jednak wypełnienie go można oznaczać cenę, którą zapłaciło już wielu przyjaciół. Co stanie się z czempionami Prastarych Smoków, którzy zostali awatarami trwającej od millenniów nienawiści?

Na graczy czeka zatem ostateczna bitwa pomiędzy Jormagiem i Primordusem, a także ich czempionami - Brahamem i Rylandem. Oczywiście wybawcy Tyrii mogą liczyć na nowe, niespotykane wcześniej nagrody. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie na oficjalnej stronie Guild Wars 2.

Teraz, gdy The Icebrood Saga dobiegła końca, ArenaNet może w pełni skupić się na kolejnym dodatku do GW2 - End of Dragons. Po raz pierwszy rozszerzenie zostanie zaprezentowane podczas livestreama, który odbędzie się 27 lipca. Zanim to jednak nastąpi, gracze mogą spodziewać się szeregu eventów finalizujących obecny sezon i wprowadzających do wydarzeń z nowego dodatku. Dokładna roadmapa tych wydarzeń została opublikowana pod niniejszym adresem.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.