Premiera Elden Ring dopiero w 2022 r.?

Odkąd From Software zapowiedziało Elden Ring, w sieci nie pojawiły się żadne nowe informacje na jego temat. Wygląda na to, że trwająca pandemia poważnie wpłynęła na produkcję action RPG-a.

Wprawdzie From Software nigdy nie ogłosiło choćby przybliżonej daty premiery Elden Ring, powszechnie spekulowało się, że nowa gra japońskiego studia zostanie wydana w 2021 r. Tymczasem Kadokawa Corp., spółka-matka From Software'u, podczas ostatniej konferencji z inwestorami poinformowała o opóźnieniach w pracach nad swoimi gry, które zostały wywołane właśnie przez pandemię.

Według najnowszego raportu finansowego spółki, Elden Ring nie zostanie wydane przynajmniej do końca roku fiskalnego 2021, a zatem do końca marca 2022 r. Premiery japońskiego action RPG-a należałoby spodziewać się zatem dopiero po tym terminie.

Nie jest to wielkie zaskoczenie, zważywszy choćby na to, że trailer, który wyciekł w marcu, nadal nie doczekał się oficjalnej wersji. Prawdopodobnie na kolejne informacje o Elden Ringu trzeba będzie poczekać przynajmniej do najbliższej edycji E3 albo nawet gamescomu.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.