Shieldwall Chronicles: Realm of Madness zadebiutuje dokładnie za dwa miesiące

Miłośnicy taktycznych turowych cRPG-ó mogą zacierać ręce. Shieldwall Chronicles: Realm of Madness, czyli kontynuacja niezłego Shieldwall Chronicles: Swords of the North, zadebiutuje na Steamie już za dwa miesiące.

Poprzednia odsłona nie kładła zbyt mocnego nacisku na fabułę, za to dostarczyła mnóstwo emocji pośród wielu taktycznych, turowych bitew. Po Realm of Madness prawdopodobnie należy spodziewać się "więcej tego samego" - więcej klas postaci, umiejętności, przeciwników i, oczywiście, samych potyczek.

Shieldwall Chronicles: Realm of Madness zabierze graczy na północne połacie Tarrenu - krainy rządzonej przez królów-demonów oraz ich popleczników, która wieki temu popadła w ruinę w wyniku wojny pomiędzy ludźmi a elfami i plugawej magii, z której wówczas korzystano bez głębszej refleksji. Na drodze graczy staną więc prawdziwie obrzydliwe bestie, ale na śmiałków czekają też wspaniałe łupy.

 

Nowa gra niezależnego studia Wave Light Games pozwoli eksplorować północny Tarren bez żadnych ograniczeń. Drużyna prowadzona przez gracza będzie mogła skupić się na wątku głównym historii lub kompletnie go zignorować i zająć się zadaniami pobocznymi. Sama kompania powinna oczywiście być dość zróżnicowana - na szczęście możliwość personalizowania swojej grupy awanturników mają być całkiem pokaźne.

Premierę Shieldwall Chronicles: Realm of Madness zaplanowano na 1 września, jednak już teraz grę Wave Light Games można dodać do swojej Steamowej listy życzeń. Warto też rzucić okiem na pierwsze screeny, które prezentują się całkiem okazale, jeśli wziąć pod uwagę, że jest to produkcja bardzo małego, niezależnego studia.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.