Tainted Grail: Conquest: zapowiedź Patcha 1.1

Od premiery Tainted Grail: Conquest minęło kilka tygodni i wbrew pozorom był to intensywny czas dla deweloperów ze studia Awaken Realms. Przekonamy się o tym wkrótce, gdy zostanie wypuszczony Patch 1.1.

Główną atrakcją nadchodzącej aktualizacji są dwa nowe, "niekończące się" tryby gry, które skupiają się na walce i pozwalają toczyć jedną bitwę po drugiej - dopóki gracz nie zginie. Endless Misery spodoba się przede wszystkim power gamerom, którzy pragną zmierzyć się z największymi wyzwaniami i zdobyć prawdziwie epickie łupy. Po drugiej stronie barykady znajduje się Endless Power, który dedykowany jest raczej niedzielnym graczom, chcącym wskoczyć na chwilę do gry i przetestować nową taktykę na np. trzech golemach.

Patch 1.1 wprowadzi do gry również cotygodniowe wydarzenia. Od tej pory każdego tygodnia w grze pojawi się nowe wydarzenie z własnym rankingiem i oczywiście kolejnymi nagrodami do zgarnięcia.

 

Nowa aktualizacja to także poprawki optymalizujące stabilność i wydajność gry, a także kolejna porcja zmian balansujących rozgrywkę. Wszystkiego tego doświadczymy już 17 sierpnia, kiedy patch zostanie udostępniony ogółowi graczy. Na razie chętni moga testować jego zawartość w trybie beta.

Więcej informacji o Patchu 1.1 do Tainted Grail: Conquest oraz o tym, jak dołączyć do jego beta-testów, znajdziecie pod niniejszym adresem.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.