Gamescom 2021: nowy gameplay trailer przedstawia bohaterów Shadow Tactics: Blades of the Shogun - Aiko's Choice

Pod koniec roku do sprzedaży trafi Aiko's Choice, samodzielny dodatek do Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Podczas Gamescomu zaprezentowano pierwszy gameplay trailer.

Krótki film przedstawia poszczególnych bohaterów DLC, których ponownie poprowadzimy do walki w świecie Japonii ery Edo. Nietrudno zgadnąć, że Shadow Tactics: Blades of the Shogun - Aiko´s Choice skupia się postaci znanej podstawowej wersji gry adeptki kunochi Aiko. Dziewczyna jest mistrzynią kamuflażu, a jednym z jej podstawowych trików jest odwracanie uwagi strażników za pomocą przebrania gejszy.

Podczas gdy Aiko była pewna, że porzuciła swoje dawne życie, jej była sensei, przebiegła mistrzyni szpiegów Lady Chiyo, wychodzi z cienia, by rzucić jej wyzwanie. W obliczu zagrożenia dziewczyna wraz z grupą swoich zabójczych przyjaciół wyrusza w podróż, by uporać się z duchami przeszłości…

 

Wspomniany zwiastun obejrzycie poniżej.

Dodatek Aiko's Choice będzie miał swoją premierę już w grudniu 2021 r. Choć jego fabuła dzieje się w czasie wydarzeń znanych z podstawowej części Shadow Tactics: Blades of the Shogun, posiadanie tej ostatniej nie jest wymagane do gry.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.