Hearthstone: nadchodzi zupełnie nowy tryb gry - Najemnicy

Blizzard zapowiedział wprowadzenie do Hearthstone'a zupełnie nowego trybu gry o nazwie Najemnicy. Łączy on elementy gatunków RPG oraz roguelike i - co ważne - nie wymaga posiadania własnej talii.

Ten darmowy tryb gry pozwoli miłośnikom Warcraftowej karcianki rekrutować i zbierać legendarne postacie ze swojego ulubionego świata w celu wykonywania generowanych proceduralnie zleceń. Gracze mogą tworzyć niezliczone kombinacje drużyn, łącząc ze sobą ponad 50 wyjątkowych najemników, z których każdy ma 3 ulepszane zdolności oraz bogactwo potencjalnych synergii. A to dopiero początek!

Oto najważniejsze informacje o trybie Najemnicy:

  • Potężny oddział startowy: Po ukończeniu samouczków dotyczących walki i Wioski wszyscy gracze otrzymają 8 wszechstronnych kart startowych najemników.
  • Dynamiczna walka w systemie turowym: W bezpośrednich pojedynkach gracze planują ruchy w tym samym czasie (działania o niższym współczynniku Szybkości aktywują się jako pierwsze), aż do pokonania przeciwnika.
  • Postępy: Pokonując wrogów, najemnicy zdobywają doświadczenie i awansują maksymalnie na 30 poziom.
  • Zbierz wszystkich: Rozmaite zadania i zlecenia są nagradzane monetami najemników, które można wykorzystać do tworzenia dodatkowych rzadkich, epickich i legendarnych kart najemników. Nowych najemników można zdobyć również w pakietach Najemników (w każdym gwarantowana jest karta lub portret najemnika).
  • Wioska to podstawa: W najważniejszej lokacji Najemników, Wiosce, gracze mogą zarządzać kolekcją, odbierać nagrody za zadania, ulepszać budowle, wyruszać na zlecenia i nie tylko!
 

Pierwszy zwiastun nowego trybu Hearthstone'a przedstawia się następująco:

Najemnicy zawitają na plansze Hearthstone'a 12 października. Co ciekawe, jednym z ponad 50 bohaterów dostępnych w dniu premiery będzie sam Diablo, Władca Grozy! Jest dostępny w jednym z 3 zestawów przedsprzedażowych, z których każdy zawiera legendarną postać ze świata Blizzarda.

  • Zestaw przedsprzedażowy Najemników z Diablo zawiera diamentową legendarną kartę najemnika Diablo oraz 50 pakietów Najemników.
  • Zestaw przedsprzedażowy Najemników z Królem Liszem zawiera diamentową legendarną kartę najemnika Król Lisz oraz 50 pakietów Najemników.
  • Zestaw przedsprzedażowy Najemników z Sylwaną zawiera złotą legendarną kartę najemnika Sylwana i 30 pakietów Najemników.

Oczywiście Diablo, Króla Lisza i Sylwanę można również zdobyć bez konieczności zakupu zestawów, otwierając pakiety Najemników lub używając systemu rzemiosła w grze.

 

Promocja działa również w drugą stronę. Jak? Otóż Sierżant (Sarge), najsłynniejsza mysz w Karczmie, może zawitać do World of Warcraft – wystarczy ukończyć prolog Najemników i rozpocząć pierwsze zlecenie, aby otrzymać w WoW-ie wierzchowca Sierżanta z Hearthstone'a. Ponadto wykupując abonament World of Warcraft na 6 miesięcy, gracze otrzymają mnóstwo fantastycznej zawartości w karciance Blizzarda, włączając w to pakiety Najemników. Oferta na abonament jest ważna do 19 października 2021 r.

Więcej informacji o trybie Najemnicy znajdziecie na oficjalnej stronie Hearthstone'a.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.