Encased od dziś dostępne w pełnej wersji!

Encased, przez wielu nazywane duchowym spadkobiercą Fallouta, od wielu miesięcy znajdowało się w fazie Wczesnego Dostępu. Dziś nareszcie nadszedł dzień premiery pełnej wersji tego izometrycznego cRPG-a!

To wielki dzień dla niezależnego rosyjskiego dewelopera Dark Crystal Games. Po udanej Kickstarterowej zbiórce i ponad trzech lat spędzonych nad produkcją gry, Encased w końcu jest gotowe nie tylko zaprosić graczy pod Kopułę, ale również zaprezentować się w pełnej krasie.

Debiutancka gra Rosjan powinna zapewnić ok. 40 godzin zabawy pełnej eksploracji, taktycznych walk w turowym systemie walk, barwnych towarzyszy,rozwijania ich na wiele różnych sposóbów i - rzecz jasna - niejednoznacznych decyzji, których konsekwencje objawią się w późniejszym czasie. Wszystko to w świecie alternatywnych lat 70. XX w., kiedy to na odległej pustyni odkryto ogromny i zagadkowy artefakt – Kopułę... O rezultatach badań nad nią każdy z graczy musi przekonać się osobiście!

 

Encased można obecnie nabyć na Steamie w promocyjnej cenie 79,99 zł.  W międzyczasie warto zapoznać się z najnowszym dziennikiem deweloperów z Dark Crystal Games, w którym opowiadają oni o swoim "cudownym dziecku" oraz drodze do wydania pełnej wersji gry. Dziękują również za okazane wsparcie - zarówno prawie trzem tysiącom donatorów z Kickstartera, jak i każdemu, kto podczas Wczesnego Dostępu dołożył się do rozwoju projektu choćby poprzez raportowanie błędów.

Co sądzicie o dzisiejszej premierze? Zamierzacie sięgnąć po Encased już teraz?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.