Kult Smoka powróci w nowym Battle Passie do Neverwinter: Jewel of the North

Bard był pierwszą i główną atrakcją Jewel of the North, najnowszego dodatku do Neverwintera, ale bynajmniej nie ostatnią. Wkrótce gracze będą mogli zagłębić się w zupełnie nowej historii, a to za sprawą battle passa zatytułowanego Echoes of Prophecy.

Przepustka rozpocznie nowy wątek fabularny ze znanym i (nie)lubianym Kultem Smoka w roli głównej. Niebawem gracze wraz z legendarnym Elminsterem oraz różnymi frakcjami zawiążą sojusz o nazwie Tarcza Północy, a jego celem będzie zbadanie dziwnych zdarzeń, o których opowiada się od Doliny Lodowego Wichru po dalekie Dambrath. Bohaterowie muszą odnaleźć odpowiedzi na nurtujące wszystkich pytania i raz jeszcze zapewnić pokój mieszkańcom Faerûnu.

Echoes of Prophecy składa się z trzech "kroków" (Milestones), ktore zostaną udostępnione odpowiednio 1 października, 1 listopada i 1 grudnia. Każdy z nich opowie fragment historii o powrocie Kultu Smoka i odblokuje ograniczone czasowo nagrody, włączając w to nowe wierzchowce, przedmioty kosmetyczne oraz emotki. Walka z kultystami oraz ich poplecznikami zapewni wszystkim graczom szereg darmowych, unikatowych łupów. Gracze, którzy zdecydują się zakupić wersję premium battle passa, mogą liczyć na dodatkowe fanty.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.