ATOM RPG: Trudograd już dostępny!

Nadszedł dzień, na który czekało wielu miłośników izometrycznych cRPG-ów w klimacie post-apokalipsy. Trudograd, samodzielny dodatek do ATOM RPG, jest teraz dostępny w pełnej wersji!

Projekt, który zaczynał się jako skromne DLC, rozwinął się do dużej, pełnoprawnej przygody. Ostatecznie ATOM RPG: Trudograd oferuje ponad 45 godzin zabawy. Gracze zwiedzą ponad 45 lokacji zamieszkałych przez ponad 300 postaci, a do tego ponad 30 lokacji skupiających się na taktycznej walce. W międzyczasie można wykonać ponad 200 zadań, spośród których większośc posiada kilka rozwiązań i zakończeń, a także położyć na ręce na ponad 100 egzemplarzach unikatowej broni i 75 sztukach modyfikacji. Wisienką na torcie jest nowa ścieżka dźwiękowa.

 

Warto przypomnieć, że każdy, kto zakupił Trudograd w czasie Wczesnego Dostępu, teraz może odebrać Veteran's Pack zawierający kilka cyfrowych przedmiotów. Kto się spóźnił, może nadal zakupić zbliżony pod kątem zawartości War Supply Pack, który kosztuje 17,99 zł.

ATOM RPG: Trudograd jest samodzielnym dodatkiem i nie wymaga podstawowej wersji gry. W chwili obecnej można go nabyć na Steamie w cenie 49,99 zł. Jeśli ktoś nie grał w "podstawkę", może zamówić obie gry w pakiecie w obniżonej cenie 93,58 zł.

Wreszcie, jeśli ktoś mimo zakupu Trudogradu chciałby dodatkowo wesprzeć ATOM Team, może nabyć Supporter Pack w cenie 21,99 zł. Jest to okazja za podziękowanie Rosjanom za ich wkład w ożywienie sceny sowieckiego post-apo - całkowicie opcjonalna.

Czy jest w tej beczce miodu łyżka dziegciu? Owszem, ale tylko łyżka i to raczej spodziewana. Otóż zapisy gry z wczesnodostępowej wersji ATOM RPG: Trudograd są niekompatybilne z wersją 1.0. Jest to jednak normalna praktyka i... cóż, trzeba z tym żyć.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.