Colony Ship: nowa aktualizacja rozszerza wczesną wersję gry o kolejną lokację

Wczoraj Iron Tower Studios wypuściło listopadową aktualizację wczesnej wersji Colony Ship. Dzięki temu gracze mogą już zacząć eksplorację nowej lokacji - Stacji promów (oryg. Shuttle Bay).

Nowa lokacja jest szóstą z dwunastu, jakie znajdą się w finalnej wersji Colony Ship. To oznacza, że gracze mają już dostęp do ok. 40% całości gry. Wróćmy jednak do samej stacji:

 

Stacja promów przetrwała Bunt, ale tak jak wszystkie inne miejsca została zaraz potem rozgrabiona - systemy ochrony wsparcia i zapasy zniknęły, a jej wnętrza stały się siedliskiem dzikich lokatorów.

Dopiero Karabinierzy Mosesa Jacksona, mały oddział najemników, który przybył tam kilka lat temu, oczyścił ten teren i zrobił wszystko, by uczynić go swoim stałym schronieniem. Te wysiłki szybko przyciągnęły uwagę niezadowolonych mieszkańców Habitatu, a nawet Dziury. Nie minęło wiele czasu, gdy całe tabuny ludzi zaczęły zmierzać do tej niewielkiej wysepki bezpieczeństwa i stabilizacji. Grube ryby z Habitatu spoglądają na nowy status Stacji promów znacznie mniej przychylnym okiem, a rosnące w liczbach tereny graniczne stają się ich poważnym zmartwieniem.

Więcej informacji o Stacji promów znajdziecie tutaj, natomiast pod tym adresem znajdziecie kompletną listę zmian, jakie wprowadziła do Colony Ship listopadowa aktualizacja.

To już ostatni tak duży content patch do taktycznego cRPG-a w tym roku. Następna aktualizacja rozszerzy wczesną wersję Colony Ship o ogromny obszar wspomnianego wyżej Habitatu, który jest domem dla trzech głównych frakcji i węzłem wielu kluczowych misji. W efekcie na wydanie tego update'u trzeba będzie poczekać co najmniej do lutego 2022 r.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.