ATOM RPG: Trudograd: Patch 1.04 już dostępny

Zima na post-apokaliptycznym pustkowiu potrafi być naprawdę surowa - szczególnie w realiach Związku Radzieckiego. Na szczęście gracze ATOM RPG: Trudograd mogą rozgrzać się przy nowej, gorącej aktualizacji.

Patch 1.04 wprowadza do Trudogradu długo wyczekiwaną możliwość personalizacji tworzonych postaci, włączając w to dodanie własnego portretu. Inne ważne nowości to m.in. system ATOM Cloud, pozwalający zapisywać grę w chmurze i przenosić postęp pomiędzy różnymi urządzeniami, czy porównywarka przedmiotów, niezwykle ułatwiająca zarządzanie ekwipunku.

Na liście nowości warto odnotować również nowe zdarzenia losowe, nowych bohaterów oraz nowy bunkier z dodatkowym zadaniem. Nie można też zapomnieć o tym, że Patch 1.04 likwiduje kilka kolejnych kłopotliwych bugów.

Jeśli interesuje was pełna lista zmian wprowadzonych do Trudogradu za sprawą ostatniej w tym roku aktualizacji, zajrzyjcie na Steama.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.