Guild Wars 2: podsumowanie roku i zapowiedź 2022

Z okazji kończącego się roku producenci z ArenaNet postanowili podsumować ostatnie dwanaście miesięcy w Guild Wars 2. Przy okazji pokusili się o ujawnienie rąbka tajemnicy dot, atrakcji, jakie czekają graczy w 2022 r, - roku końca smoków.

W pierwszej kolejności deweloperzy podziękowali za 2021 r., który był dla studia niezwykle udany. Twórcy podsumowali najważniejsze eventy, w tym charytatywny 2021 Extra Life Game Day. Osobne miejsce poświęcono beta-eventom GW2: End of Dragons, w których gracze mieli okazje testować nowe specjalizacje klas postaci. Owoce tych testów poznamy już w przyszłym roku, gdy nowy dodatek do gry ponownie zabierze graczy do Canthy.

Niemniej zanim End of Dragons zawita na serwery Guild Wars 2 w lutym 2022 r., na graczy czeka szereg innych atrakcji. Nadal można wziąć udział w meta-achievemencie Seasons of the Dragons i zdobyć legendarne nagrody, a na horyzoncie majaczą już obchody kolejnego Nowego Roku Księżycowego, które wystartują już 25 stycznia 2022 r. i pozwolą poczynić ostateczne przygotowania przed wyprawą do Canthy.

Więcej informacji na temat End of Dragons zostanie ujawnionych już w 2022 r. Na razie trzeba zadowolić się omawianym tutaj podsumowaniem, które znajdziecie na oficjalnej stronie Guild Wars 2.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.