Expeditions: Rome: więcej informacji o kompanach

Z każdą kolejną grą z serii Expeditions towarzysze, którzy mogą przyłączyć się do gracza, nabierają głębii. W Rome producenci z Logic Artists zamierzają kontynuować ten trend.

Żadnych wątpliwości wobec tego nie pozostawia najnowszy dziennik deweloperski duńskiego studia. Producenci Expeditions: Rome opowiadają w nim o roli, jaką bohaterowie odgrywają w najnowszej odsłonie serii - zarówno w fabule, jak i na polu bitwy. Każdy z piątki dostępnych towarzyszy został pokrótce przedstawiony, a jeden z nich, Caeso, doczekał się nawet zwiastuna.

 

Caeso Quinctius Aquilinus jest uosobieniem archetypowego rzymskiego centuriona - zdyscyplinowanego, oddanego służbie i kochającego Republikę tak bardzo, że mógłby za nią oddać życie. Caeso nie jest jednak sztywnym profesjonalistą. Jest prawdziwym bon vivantem, który uwielbia wino, kobiety, a od czasu do czasu nawet innych mężczyzn. Kiedy Legatus spotyka Caeso, ten okazuje się niechętny do zmiany stylu życia, jednak konsekwencje beztroskiego prowadzenia się w końcu go dogonią, a jego poczucie służby i lojalności zostaną wystawione na jednakową próbę.

Kolejni bohaterowie Expeditions: Rome zostaną zaprezentowani w podobny sposób w nadchodzących dniach. Jeśli chcecie poznać ich już dziś, musicie przeczytać wspomniany dziennik deweloperski.

Przypominamy ptzy tym, że premiera Expeditions: Rome będzie miała miejsce już 20 stycznia!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.