Data premiery pełnej wersji King Arthur: Knight's Tale przesunięta!

Wbrew niedawnym zapewnieniom premiera pełnej wersji King Arthur: Knight's Tale nie będzie miała miejsca w lutym. NecoreGames pracuje w pocie czoła nad ukończeniem swojej najnowszej produkcji, jednak potrzebuje nieco więcej czasu, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik.

Dzisiaj Węgrzy oficjalnie oświadczyli, że przesuwają datę wydania pełnej wersji gry na 29 marca. Nie jest to zatem wielki poślizg, a deweloperzy są pewni, że kilka dodatkowych tygodnich na testy i poprawki znacząco wpłynie na jakość premierowej odsłony King Arthur: Knight's Tale.

Warto przypomnieć, że najnowsza arturiańska gra NeocoreGames jest cały czas dostępna na Steamie w wersji z Wczesnym Dostępem. Pozwala ona przejść cały Akt I fabuły oraz posmakować niemal wszystkich dostępnych w grze atrakcji. Na kolejne części historii oraz tryb endgame'u trzeba jednak poczekać niemal do końca marca.

I miejmy nadzieję, że już ani chwili dłużej!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.