Total War: Warhammer III już dostępne!

Trzecia i zarazem ostatnia część trylogii Total War: Warhammer dziś ma swoją premierę. Po raz pierwszy w tej serii gracze mogą pokierować armiami nie tylko ras śmiertelnych, ale również bogów Chaosu.

Nadchodząca wojnie pochłonie cały Stary Świat - a przynajmniej wszystko na to wskazuje.

 

Ostatni ryk konającego boga stworzył wyrwę pomiędzy światami, otwierając portal do Królestwa Chaosu. Z zamętu wyłoniły się cztery Niszczycielskie Moce: Khorne, Nurgle, Tzeentch i Slaanesh. Przyniosły światu ciemność i rozpacz.

Zaprawieni w bojach wojownicy z Kisleva i rozległe imperium Wielkiego Kataju stają na rozstaju dróg, a żądny zemsty Demoniczny Książę pragnie zniszczyć tych, którzy sprowadzili na niego spaczenie. W nadchodzącym konflikcie wezmą udział wszyscy. Czy zdołasz pokonać swe demony… czy może nimi zawładniesz? 

Total War: Warhammer III to siedem unikalnych ras, dziesiątka legendarnych lordów i setki jednostek pod dowództwem gracza. Tak jak w poprzednich odsłonach serii, tak i w "trójce" głównym celem jest stworzenie silnej armii, która zdominuje pola bitew w widowskowych potyczkach toczonych w czasie rzeczywistym.

Trzecia odsłona "Młotkowej" sagi to również najbardziej rozbudowny tryb rozgrywki wieloosobowej w całej serii. Dzięki obszernej kampanii Królestw Chaosu dla 8 graczy, emocjonującemu trybowi Dominacji 1v1, fabularnym kampaniom Kisleva i Wielkiego Kataju oraz rankingowym i niestandardowym bitwom rozgrywka ze znajomymi może przebiegać na wiele różnych sposobów.

Total War: Warhammer III jest już dostępne m.in. na Steamie w cenie 219,99 zł. Nabywcy Total War Access oraz PC Game Pass mogą też od dziś cieszyć się pierwszym DLC Ogre Kingdoms, który wzbogaca grę o rasę ogrów, dwóch kolejnych legendarnych lordów oraz mechanikę budowania obozowisk najemników. Pozostali gracze mogą zakupić ten dodatek osobno, jednak dostęp otrzymają dopiero za tydzień - 24 marca.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.