Premiera pełnej wersji King Arthur: Knight's Tale ponownie przesunięta

Złe wieści dla miłośników mrocznych opowieści rodem z arturiańskich legend. Premiera pełnej wersji King Arthur: Knight's Tale, taktycznego cRPG-a od NeocoreGames, została po raz kolejny przesunięta.

Nowa produkcja węgierskiego studia miała opuścić Wczesny Dostęp 29 marca, Tak się jednak nie stanie. Wprawdzie deweloperzy zapewniają, że sama gra jest już gotowa, jeśli chodzi o jej funkcjonalną stronę, to jednak takie jej aspekty jak lokalizacja czy voice acting są nadal na etapie finalizacji. Kilka tygodni dodatkowych testów również z pewnością nie zaszkodzi. To wszystko sprawia, że w pełną wersję King Arthur: Knight's Tale zagramy nie wcześniej niż 26 kwietnia.

Fani taktycznych cRPG-ów muszą zatem uzbroić się w cierpliwość lub... nabyć wczesną wersję King Arthur: Knight's Tale, która cały czas jest dostępna na Steamie i nawet dziś oferuje solidną porcję rozrywki.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.