Najnowszy gameplay trailer VtM: Swansong ujawnia nowe informacje o fabule i mechanizmach rozgrywki

Majowa premiera Vampire: The Masquerade - Swansong zbliża się wielkimi krokami. To dobry moment, żeby lepiej przyjrzeć się fabule gry, bohaterom oraz mechanizmom rządzącym rozgrywką. Taki też cel przyświeca wypuszczonemu właśnie gameplay trailerowi.

Tytułem fabularnego wstępu:

 

Tajemniczy zabójcy zaatakowali bostońską Camarillę - sekretną społeczność, do której przynależy większość wampirów z tego miasta. Galeb Bazory, Emem Louis oraz Leysha otrzymują od Hazel Iversen, księżnej klanu, zadanie odkrycia tożsamości sprawców, a także motywów, które stały za ich działaniami. Rozkazy sa proste: zinfiltrować, wyśledzić i zdobyć odpowiedzi, w razie konieczności korzystając z wampirzych supermocy.

Nowy gameplay trailer przedstawia trójkę ww. bohaterów w akcji. Trzyminutowy film pozwala przyjrzeć się wampirzym mocom, ekskluzywnym dla każdej postaci, rozbudowanemu systemowi dialogów z mechaniką Konfrontacji, wymagającą użycia odpowiednich argumentów, a także możliwościom odzyskiwania energii, polegającym - jak nietrudno zgadnąć - na żywieniu się krwią śmiertelników. Zobaczcie zresztą sami.

I co o tym sądzicie? Przypominamy, że premierę Vampire: The Masquerade - Swansong zaplanowano na 19 maja.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.