Ash of Gods: The Way: więcej informacji o talii Fryzji

Tydzień temu twórcy Ash of Gods: The Way opowiedzieli nieco więcej i mieście Rigga i tamtejszym turnieju. Teraz nadszedł czas, by rzucić nieco światło na trzecią z dostępnych w grze talii - talię Fryzji.

Należące do niej karty dość dobrze odwzorowują charakter tamtejszej armii. Fryzyjczycy posiadają dużo punktów życia, lecz niewiele punktów ataku. Ich główną bronią są potężni czarownicy, których zawsze należy eliminować w pierwszej kolejności, a także mobilni i zwinni kusznicy.

Pod względem dostępnych synergii pomiędzy jednostkami talia Fryzji znajduje się gdzieś pomiędzy Berkaną a bandytami. Mimo tego, pozwala na szereg taktycznych wolt, szczególnie gdy stawką bitwy jest życie dowódcy.

Więcej informacji o talii Fryzji znajdziecie na Steamie. Ten zestaw kart nie jest na razie dostępny w wersji demo Ash of Gods: The Way, choć producenci z Aurum Dust zapowiedzili, że już niedługo będzie można go "wypróbować". Pozostaje zatem czekać.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.