Pathfinder: WotR - Through the Ashes już dostępne

Ledwie tydzień od oficjalnej zapowiedzi swoją premierę ma Through the Ashes - drugi fabularny dodatek do gry Pathfinder: Wrath of the Righteous. Nowe DLC pozwoli posmakować inwazji demonów na Golarion z zupełnie nowej perspektywy.

Through the Ashes stanowi samodzielną kampanię dla nowych bohaterów, która zapewni ok. 8-10 godzin zabawy. Tym razem jednak gracz nie wcieli się w mitycznego herosa, lecz w jednego z wielu mieszkańców miasta Kenabres, którzy starają się przetrwać inwazję demonów, a największe szanse na to daje gospoda Serce Obrońcy. Aby jednak tam dotrzeć, trzeba przebić się przez ulice pełne potworów, bandytów i dzikich zwierząt...

Podczas wędrówki gracz będzie miał okazję uratować i/lub połączyć siły z innymi ocalałymi, w tym z dwójką nowych bohaterów niezależnych -  tieflingiem-łotrzykiem Rekarthem, a także uzdolnioną magicznię gnomią czarodziejką o imieniu Sendri. W tej niezbyt epickiej walce każdy eliksir i zwój mogą mieć kluczowe znaczenie, a decyzje podjęte przez gracze będą miały swoje odbicie w głównej kampanii oraz pozostałych DLC, zapewniając dostęp m.in. do nowych łupów.

 

Premierowy zwiastun Through the Ashes przedstawia się następująco:

Pathfinder: Wrath of the Righteous - Through the Ashes jest już dostępne m.in. na Steamie i GOG.com w cenie 44,99 zł.

Zamierzacie sięgnąć po ten dodatek?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.