Alaloth: Champions of the Four Kingdoms z datę premiery Wczesnego Dostępu!

Dwa tygodnie temu Gamera Interactive zaprezentowało nowy gameplay trailer gry Alaloth: Champions of the Four Kingdoms oraz obiecało, że niedługo ujawni datę premiery tego action RPG-a. Ten dzień właśnie nadszedł.

Włosi poinformowali, że ich debiutancka produkcja zadebiutuje na Steamie już 30 czerwca, tyle że... nie w wersji pełnej, ale w ramach Wczesnego Dostępu. Dla wielu może to być szok, ponieważ Alaloth znajduje się w produkcji już od wielu lat. Twórcy gry tłumaczą jednak, że jest to najlepszy z rozpatrywanych scenariuszy. Pomimo, że ich produkcja jest już prawie gotowa, nadal brakuje jej kilku ostatnich szlifów... Gamera Interactive zamierza zatem dokonać ich podczas fazy Wczesnego Dostępu i przy okazji zebrać opinie pierwszych graczy, by pełna wersja action RPG-a spełniała wszystkie oczekiwania miłośników gatunku.

Więcej informacji o tej decyzji oraz stojących za nią pobudkach znajdziecie w niniejszym dzienniku deweloperskim. Warto też dodać Alalotha do swojej Steamowej listy życzeń (jeśli jeszcze tego nie zrobiliście) i tym samym nieco ułatwić start temu ambitnemu projektowi. Trzymamy kciuki za powodzenie tej produkcji.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.