Alaloth: Champions of the Four Kingdoms zadebiutowało we Wczesnym Dostępie

Po wielu latach ciężkiej pracy Gamera Interactive ogłosiło wiadomość, na którą czekało wielu miłośników action RPG-ów. Debiutancka produkcja włoskiego studia, Alaloth: Champions of the Four Kingdoms, jest już dostępna, choć na razie tylko we Wczesnym Dostępie.

Przypomnijmy, że Alaloth to połączenie klasycznego, izometrycznego RPG-a spod znaku Baldur's Gate czy Pillars of Eternity z pełną akcji rozgrywką souls-like. Fabuła przenosi graczy do mrocznego świata Plamenu, inspirowanego najbardziej posępnym okresem średniowiecza. To historia o wielkich wojownikach, wojnach i epickich potyczkach. Jako potężni bohaterowie lub złoczyńcy gracze podejmują się różnych misji, poprawiają swoją reputację oraz... szukają starożytnych artefaktów i sekretów. Wszystko po to, by ostatecznie pokonać tytułowego Alalotha i uratować Plamen przed zagładą.

Choć gra zadebiutowało zaledwie we Wczesnym Dostępie, to jednak ma do zaoferowania naprawdę dużo - wystarczy wspomnieć o ponad setce dostępnych lokacji, w tym dwóch dużych miastach i pięciu mniejszych, 120 zadaniach do wykonania, 4 dostępnych rasach, 12 potencjalnych towarzyszach z własnymi opowieściami i dziesiątkach różnorodnych wrogów do pokonania. Wszystko to powinno sprawić, że już teraz miłośnicy action RPG-ów będą mogli spędzić przy produkcji Gamera Interactive co najmniej kilkadziesiąt godzin. A to dopiero początek!

 

Włosi przewidują, że Alaloth: Champions of the Four Kingdoms pozostanie w fazie Wczesnego Dostępu przez ok. rok. Tyle czasu powinno wystarczyć, by oszlifować produkt i uzupełnić go o brakującą treść i inne systemy. Jeśli jednak już teraz chcecie skosztować tego nietuzinkowego action RPG-u, na Steamie oraz GOG.com możecie go obecnie nabyć w obniżonej cenie 71,99 zł.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.