Baldur's Gate: Dark Alliance II po raz pierwszy dostępne na PC-tach

Blisko dwie dekady trzeba było czekać, by w Baldur's Gate: Dark Alliance II można było zagrać na PC-ie. Inna sprawa, że mało kto na to czekał, jednak jeśli tak było, to owe wyczekiwanie właśnie dobiegło końca.

Wczoraj Black Isle Studios oficjalnie wypuściło remasterowaną wersję BG: Dark Alliance II na Steama, GOG.com, itp. Warto przypomnieć, że jest to kontynuacja pierwszej odsłony action RPG-a o takim samym tytule, które - być moze nieco mylnie - nie mają zbyt wiele wspólnego z kultową serią Baldur's Gate.

BG: Dark Alliance II zabiera graczy do tytułowych Wrót Baldura oraz ich okolic na wyprawę typową dla gier h'n's - jeden bohater (z możliwych pięciu) i mnóstwo wrogów do anihilacji, reprezentujących sporą część bestiariusza Zapomnianych Krain sprzed ok, dwudziestu lat. Do tego dużo klasowych atutów i zdolności, a także dwa tryby rozgrywki, przeznaczone dla jednego gracza lub kilku w trybie kooperacji.

 

Premierowy zwiastun Baldur's Gate: Dark Alliance II obejrzycie poniżej.

Remaster action RPG-a sprzed lat można już kupić m.in. na Steamie lub GOG.com, jednak należy liczyć się z dość dużym wydatkiem jak na tego typu produkcję, bowiem mowa o aż 129 zł.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.