Colony Ship rozszerzone o dużą, nową lokację dzięki najnowszej aktualizacji

Z lekkim poślizgiem do wczesnej wersji Colony Ship zawitała nowa, duża aktualizacja. Wprowadza ona do gry kolejną ważną lokację - ECLSS - tym samym sprawiając, że projektowanie poziomów tego taktycznego cRPG-a jest już ukończone w 2/3.

Ósma z dwunastu lokacji to nic innego jak System Kontroli Środowiska i Utrzymania Życia (oryg. Environmental Control and Life Support System). Oto kilka zdań wprowadzenia do historii tego miejsca:

 

Gdy rozpoczął się Bunt, dyrektor techniczny natychmiast zaplombował ECLSS, ogłaszając że żadna strona nie użyje go w swojej wojnie. Ci, którzy chcieli opuścić to miejsce, otrzymali taką możliwość; reszta pozostała z dyr. Millerem, który był zdeterminowany do podtrzymywania życia na statku.

Miller wiedział, że walczące ze sobą frakcję przyjdą po ECLSS. Będą chciały władzy i kontroli nad życiem i śmiercią na Statku, czyli coś, do czego ich wrogowie nigdy nie mogli dopuścić. Bitwa o ECLSS sprawiłaby, że bitwa o stanowisku kontroli misji wyglądałaby jak przygraniczna potyczka. Miller wiedział, jak to by się skończyło: zniszczeniem systemów niezbędnych do funkcjonowania Statku, klęskę misji, a także śmierć każdego mężczyzny, kobiety i dziecka na pokładzie Statku. Nie mógł do tego dopuścić.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o ECLSS oraz zobaczyć pierwsze screeny tej lokacji, zajrzyjcie do niniejszego dziennika deweloperskiego.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.