Northdark Reaches, nowy dodatek do MMORPG-a Neverwinter, oficjalnie zapowiedziany

Po bojach ze smokami wśród górskich szczytów bohaterowie Neverwinter będą musieli zejść na ziemię, a nawet... pod nią. Zapowiedziany właśnie dodatek Northdark Reaches zabierze bowiem śmiałków do Podmroku.

24-ty moduł popularnego MMORPG-a będzie stanowił pierwszą z dwóch części nowego wątku fabularnego, który został napisany przez doskonale znanego fanom D&D pisarza R. A. Salvatore'a we współpracy z jego synem, Geno. Nowa historia została osadzona między wydarzeniami znanymi z najnowszych książek autora - Starlight Enclave i Glacier’s Edge - będących częścią nowej trylogii The Way of the Drow. To oznacza, że podczas swojej ekspedycji do Podmroku gracze będą mogli spotkać takich bohaterów jak mykonid Rumpadump, Saribel Xorlarrin Do’Urden, czy Minolin Fey.

Nowy dodatek pozwoli graczom Neverwintera odkryć tytułowe Północmroczne Rubieże - rozległe pogranicze Podmroku, w granicach którego leży upadłe państwo-miasto Ched Nasad. To właśnie w tym niebezpiecznym, zapomnianym miejscu zaginął Braelin Janquay - przyjaciel krasnoludzkiego króla Bruenora Battlehammera oraz jeden z najlepszych drowich zwiadowców Bregan D’aerthe. Podczas ekspedycji do zupełnie nowego rejonu podziemnego królestwa gracze spróbują odszukać mrocznego elfa i odsłonić intrygi, które mogą doprowadzić do kolejnej wojny domowej pomiędzy drowami. Na finał tej historii trzeba będzie jednak zaczekać do premiery kolejnego modułu, która odbędzie się już w 2023 r.

 

Northdark Reaches rozszerzy Podmrok w grze Neverwinter o pierwszą stałą Adventure Zone, która dostarczy nowych zadań do wykonania i nowych bossów do pokonanie, a przy tym pozwoli zdobyć zupełnie nowe, pomocne "gadżety". Weteranów MMORPG-a ucieszy z pewnością odświeżenie podziemi Temple of the Spider, w których można będzie teraz natknąć się na nowych przeciwników, bossów oraz łupy - zarówno na poziomie trudności Normal, jak i Master. Towarzysząca premierze dodatku aktualizacja wprowadzi również zmiany w podstawowej części gry takie jak ulepszenia w systemie ekwipunku i poprawki balansujące klasę czarodzieja.

Neverwinter: Northdark Reaches trafi na serwery gry już 8 listopada. Pierwsze screeny z dodatku możecie obejrzeć w naszej galerii.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.