Nowe DLC wprowadzi więcej wyzwań w King Arthur: Knight's Tale

NeocoreGames oficjalnie zapowiedziało pierwsze DLC do King Arthur: Knight's Tale. Miłośnicy taktycznych potyczek mogą już zacierać ręce.

Dlaczego? Otóż dodatek wprowadzi do gry zupełnie nowy tryb gry, całkowicie odseparowany od głównego wątku fabularnego, który pozwoli toczyć bitwy w unikatowych scenariuszach areny / skirmishów.

W tym nowy trybie pojawią się niektórzy bohaterowie znani z głównej kampanii King Arthur: Knight's Tale, którzy tym razem wystąpią w nieco innych rolach. Przykładowo w jednej z misji gracze obejmą dowodzenie nad sir Tewelynem oraz jego armią Zagubionych, mając przy tym okazję wykorzystać ich unikatowe zdolności. Co ciekawe, pierwsza część tego skirmisha zostanie wydana w formie darmowej aktualizacji. Kolejne dwie trafi do sprzedaży w formie płatnych DLC.

 

Kiedy? Tego na razie nie wiadomo, choć producenci gry obiecują, że premiera dodatku nastąpi "naprawdę niedługo".

Ponadto NeocoreGames pracuje też nad drugim sezonem King Arthur: Knight's Tale, który zostanie wydany w formie darmowej aktualizacji. Gracze mogą spodziewać się nowego wątku fabularnego, skupionego wokół Dworu Wróżek, nowych mechanik rozgrywki i wiele więcej. Ów sezon zostanie wydany "w późniejszym terminie" i jak na razie Węgrzy nie są skorzy do tego, by bardziej sprecyoważ to sformułowanie.

Tak czy inaczej w najbliższych miesiącach miłośnicy taktycznych rozgrywek w scenerii okołokamelotańskiej nie powinni narzekać na brak atrakcji.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.