Nowy Title Update do Monster Hunter Rise: Sunbreak zadebiutuje już za trzy dni

Capcom poinformował, że już za trzy dni gracze Monster Hunter Rise: Sunbreak powinni spodziewać się nowej, dużej aktualizacji. Kolejny bezpłatny Title Update wprowadzi go gry m.in. trzy starożytne smoki.

Po zainstalowaniu aktualizacji gracze MHR: Sunbreak będą mogli polować na takie bestie jak Chaotic Gore Magala, Risen Teostra oraz Risen Kushala Daora. Ponadto od teraz w grze pojawi się możliwość zabierania towarzyszy na wszystkie zadania rangi Master, włączając w to Anomaly Quests oraz Anomaly Investigations.

Skoro już o tym mowa, trzeci Title Update wprowadzi do gry Anomaly Quests na nowe potwory, włączając w to wspomniane Risen Kushala Daora. Do gry zawitają pierwsze 7-gwiazdkowe Anomaly Quests, podczas gdy Anomaly Investigations wzniosą się aż do poz. 200. Wreszcie należy też wspomnieć o nowych funkcjach w mechanice Qurious Crafting, dodaniu nowych nagród do Event Questów oraz nowych płatnych, kosmetycznych DLC.

 

Jak to wszystko prezentuje się w akcji? Zobaczcie sami na poniższym zwiastunie.

Title Update 3 zawita do Monster Hunter Rise: Sunbreak już 24 listopada. Szczegółowe informacje oraz pierwsze wizualizacje nowych potworów znajdziecie na Steamie.

Nie jest to koniec dobrych wieści, bowiem jeszcze tej zimy do gry powinien zawitać kolejny starożytny smok oraz nowe, wzmocnione warianty znanych potworów. Jest zatem na co czekać.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.