WH40000: więcej informacji o Drukhari

Owlcat Games wpuściło pierwszych alfa-testerów do świata gry Warhammer 40000: Rogue Trader, jednak nie zaprzestało promowania swojego najnowszego projektu. Teraz na jego oficjalnej stronie ukazał się nowy dziennik deweloperski, który porusza kwestię Drukhari, znanych też również jako Mroczni Eldarowie.

Ten przydomek nie wziął się znikąd, bowiem Drukhari stanowią odłam najbardziej plugawych i zdeprawowanych Eldarów. Tytułem wstępu:

 

Drukhari, którzy żywią się cierpieniem innych, są najmroczniejszą gałęzią Aeldari, starożytnej i technologicznie zaawansowanej rasy. Ich przodkowie rządzili gwiazdami na długo przed tym, gdy Ludzkość po raz pierwszy opuściła Terrę, a długie tysiąclecia znużenia ich własnym cykle życia doprowadził ich do jeszcze większych aktów przemocji i deprawacji. Obecnie Drukhari przeprowadzają rajdy na światy w przestrzeni kosmicznej ze swojego ogromnego miasta koszmarów Commorragh, zawieszonego w czarnym sercu Pajęczego Traktu. Mordują, by podtrzymać swe uschnięte dusze, i gromadzą przerażone ofiary, które następnie zabierając do swoich makabrycznych komnat tortur.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Drukhari, mieście Commorragh oraz różnych frakcjach wewnątrz tego odłamu Eldarów, koniecznie zapoznajcie się z niniejszym tekstem.

Warto przypomnieć, że w WH40000: Rogue Trader tytułowy Wolny Handlarz będzie mógł zwerbować w swe szeregi jedną z przedstawicielek Aeldari. Wątpliwe jednak, by posiadała ona jakiekolwiek związki z Drukhari...


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.