Ash of Gods: The Way: więcej informacji o bitwie z adiutantem Thorkiem

Twórcy Ash of Gods: The Way powrócili do pracy po świąteczno-noworocznej przerwie i od razu przygotowali nowy dziennik deweloperski. Tym razem omawia on potyczkę z adiutantem Thorkiem.

Bitwa ta znacząco różni się od innych. Gracz może bowiem użyć w niej dwóch kart postaci i supportu w każdej turze. Co więcej, liczba wszystkich kart w talii na czas tej potyczki zostaje podwojona. Aby nie było zbyt łatwo, przeciwnik rozpoczyna walkę z sześcioma postaciami na polu bitwy, które jest naprawdę duże, ale też posiada sporo obiektów pozwalających na ukrycie się.

W wersji Challenger na graczy czeka jeszcze więcej przeszkód, które trzeba będzie ominąć, co znacząco spowolni działania. Czas jest zresztą tutaj kolejnym wyzwaniem, ponieważ aby zakończyć bitwę powodzeniem w tym trybie, należy dokonać tego w maks. 10 tur!

Więcej informacji o bitwie z adiutantem Thorkiem w Ash of Gods: The Way znajdziecie pod niniejszym adresem. Przypominamy też, że ze Steama nadal można pobrać darmowe demo gry, które pozwala doświadczyć tej i wielu innych taktycznych potyczek na własnej skórze.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.