Jae Heydari kolejną potencjalną towarzyszką w WH40000: Rogue Trader

W grudniu Owlcat Games zaprezentowało kolejną potencjalną towarzyszkę podróży w grze Warhammer 40000: Rogue Trader, którą jest szmuglerka Jae Heydari. Wówczas umknęło to naszej uwadze, jednak dzięki opublikowanemu niedawno podsumowaniu roku, teraz nadrabiamy to niedopatrzenie.

Tytułem wstępu:

 

Jae Heydari, cenny klejnot miasta Footfall, a przy tym ogniwo lśniącego, złotego łańcucha, jakim jest pośród Zimnych Handlarzy Misja Kasballica, jest kobietą niezliczonych talentów i nieprzebranych tajemnic - prawdziwą crème de la crème wśród szumowin Przestrzeni Koronusa. Znana jest z zawierania układów i negocjowania warunków handlowych z wrogami Ludzkości, co zapewniło jej ogromny szacunek w półświatku miasta Footfall, ale też wzbudziło ogromną nienawiść pośród jej mniej skutecznych rywali. Jae nigdy nie przepuści okazji, by wziąć w karby podstępne podszepty jej wrogów i utrzymać ich długie noże z dala od siebie. Wpływy Wolnego Handlarza są w tym wypadku najbardziej pożądaną przez nią bronią - wszakże kto ośmieliłby się sprzeciwić partnerowi biznesowemu tego, kto posiada Gwarancję Handlu, łaskawie namaszczonego przez Imperatora i postawionego na drodze Jae Heydari przez samą opatrzność? Oczywiście o ile Wolny Handlarz zdecydowałby się włączyć do swojej załogi osobę o tak wątpliwej reputacji.

Tytułowy Wolny Handlarz będzie zatem mógł skorzystać z owych "niezliczonych talentów" Jae Heydari w grze Warhammer 40000: Rogue Trader, która na razie nie posiada oficjalnej daty premiery. Cały czas można jednak nabyć przepustkę do alfa-testów tego taktycznego cRPG-a i przetestować go już teraz.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.