Ash of Gods: nowy dziennik deweloperski omawia potyczkę z "Crusherem"

W jednej z pierwszych walk kwalifikacyjnych gracze Ash of Gods: The Way będą musieli stawić czoło "Crusherowi". Najnowszy dziennik deweloperski omawia ze szczegółami tę potyczkę.

Wyzwanie w tej bitwie polega na tym, że Crusher zawsze odpowiada na celne trafienie własnym ciosem, o ile tylko przeciwnik znajduje się w jego zasięgu. To oznacza, że wojownik ten może de facto atakować dwa razy na turę! Co więcej, jest on wyposażony w przedmioty, które pozwalają mu rosnąć w siłę z każdą turą, a po czwartej turze otrzymuje on posiłki! To sprawia, że w tej walce warto pozbyć się Crushera możliwie jak najszybciej.

Tryb Challenger zaoferuje graczom dodatkowe wyzwanie w postaci... drugiego Crushera oraz Mnicha, który będzie w stanie na bieżąco uzdrawiać swoich sprzymierzeńców. Na szczęście ten ostatni jest typem bohatera "na raz", dlatego można go szybko pozbawić życia i tym samym znacząco ułatwić sobie zadanie... które samo w sobie bynajmniej nie będzie łatwe.

 

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o walce z Crusherem w Ash of Gods: The Way, zapoznajcie się z najnowszym dziennikiem deweloperskim gry.

Przypominamy, że premiera nowej produkcji studia Aurum Dust została zaplanowana na pierwszy kwartał 2023 r.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.